Martin

Martin

Popis

Mesto Martin známe od 19. stor. ako centrum slovenského národného a spoločenského hnutia nachádzajúce sa v prostredí Veľkej a Malej Fatry láka každoročne turistov v lete i v zime. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v blízkosti zimného štadióna neďaleko od centra mesta.

Vybavenie

Zrekonštruované ubytovacie zariadenie ponúka 1 a 2-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením o celkovej kapacite 82 lôžok. Každá izba je vybavená televíznym príjmačom s rozšírenou ponukou káblovej TV a je vybavená hotelovou chladničkou. Na každom poschodí je k dispozícii kuchynka vybavená: kuchynskou linkou, dvojplatničkovým varičom, mikrovlnou rúrou, chladničkou a práčkou. Spoločenská miestnosť s televízorom je na prízemí ubytovacieho zariadenia.

  • Možnosť využitia parkoviska
  • Možnosť využitia priestorov pre jazykové kurzy, firemné akcie, školenia

Vzdialenosti

Jasenská dolina: 12 km
Martinské hole: 5 km
Valčianska dolina: 16 km
Turčianske Teplice: 25 km

Letná turistická sezóna

Turisti vyhľadávajú krásy okolitých dolín – Gaderskej, Belianskej, Necpalskej a Blatnickej. Milovníci histórie si môžu prezrieť ruiny Znievskeho hradu, Blatnického hradu a Sklabinského hradu. V letných horúčavách príjemne osviežia kúpaliská v Martine, Mošovciach, vo Vrútkach a termálne kúpalisko v Turčianskych Tepliciach.

Zimná turistická sezóna

Známe lyžiarske strediská sú:

  • Martinské hole
  • Valčianska dolina
  • Jasenská dolina

 

Cenník

Ceny za osobu/noc vrátane DPH Apartmán (menej ako 30 nocí) 1 lôžková izba (menej ako 30 nocí) 2 a viac lôžková izba (menej ako 30 nocí) Apartmán (30 a viac nocí) 1 lôžková izba (30 a viac nocí) 2 a viac lôžková izba (30 a viac nocí)
Cena 20 € 15 € 10 € 8 €
Telefón +421 43 422 1524
E-mail zahradnikovai@barmo.sk
Ceny za osobu/noc vrátane DPH Apartmán 1 lôžková izba 2 a viac lôžková izba
Cena 5,97 € 4,98 €
Telefón
+421 43 422 1524
E-mail zahradnikovai@barmo.sk

Galéria

Martin