Pri Šajbách 12, Bratislava

Popis

Ubytovaciu bunku tvoria 2 izby, predsieň  a spoločné zariadenie na osobnú hygienu. Ubytovaní majú na každej ubytovacej bunke k dispozícii chladničku.

Vybavenie izieb je nasledovné : koberec, nočný stolík s nočnou lampou pre každé lôžko, posteľ s úložným priestorom, spoločný jedálenský stôl, stolička pre každého ubytovaného, skriňa a osvetľovacie teleso, TV prijímač. 

Hosťom je k dispozícii na každom poschodí spoločná kuchynka (mikrovlnka, varná kanvica,  elektrický sporák)

Dlhodobo ubytovaným hosťom  je k dispozícii práčka. Kľúč je na vyžiadanie na recepcii.

 

Apartmán je súbor 2 obytných miestností, z ktorých jedna spĺňa podmienky obývacej miestnosti, súčasťou je  kuchynka,  predsieň a zariadenie na osobnú hygienu so samostatným vchodom z predsiene. 

Predsieň je vybavená s vešiakovou stenou, osvetľovacím telesom, podlahu tvorí plávajúca podlaha. Obývacia izba je vybavená sedacou súpravou, konferenčným stolíkom a jedálenským stolom so  stoličkami, osvetľovacím telesom, televízorom. Podlahu tvorí plávajúca podlaha. Spálňa je vybavená dvojlôžkom, nočnými stolíkmi , skriňami na odkladanie šatstva na zemi je  koberec. Kuchynka je vybavená kuchynskou linkou s osvetľovacím telesom a pákovou batériou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a chladničkou.

 

V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Bezplatné parkovanie pre hostí pri ubytovni.

Ubytovňa je sledovaná kamerovým systém.

24 – hodinová recepcia

 

Lokalita: Pri Šajbách 12, Bratislava
E-mail:  prevadzkarba@barmo.sk (prevádzkarka ubytovne), raca@barmo.sk (recepcia)
Telefón: +421 2 448 823 60 (prevádzkar), +421 2 448 823 60 (recepcia), +421 903 827 906 (recepcia)
Recepcia: nonstop

 

Cenník na vyžiadanie na ubytovni

Naše služby

Ubytovanie

Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany poskytuje v rámci predmetu svojej činnosti okrem správy bytového fondu aj ubytovanie v 4 ubytovacích zariadeniach.

Viac informácii

Služobné byty

Správa a údržba služobných bytov lokalizovaných po celom území SR bytovou agentúrou rezortu ministerstva obrany.

Viac informácii

Predaj a prenájom

Predaj prebytočného majetku štátu v správe BARMO a prenájom dočasne prebytočného a prebytočného majetku štátu v správe BARMO.

Viac informácii

Správa bytov

Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany zabezpečuje správu a údržbu služobných bytov vo vlastníctve SR nachádzajúcich sa v správe BARMO a lokalizovaných po celom území SR

Viac informácii