Inovecká 7, Trenčín

Popis

Ubytovaciu bunku tvoria 2 - 4 izby, chodba a spoločné zariadenie na osobnú hygienu.  Ubytovaní majú na každej ubytovacej bunke k dispozícii chladničku.

Vybavenie izieb je nasledovné : koberec, nočný stolík s nočnou lampou pre každé lôžko, posteľ s úložným priestorom, spoločný jedálenský stôl, stolička pre každého ubytovaného, skriňa a osvetľovacie teleso, TV prijímač. 

Hosťom je k dispozícii na každom poschodí spoločná kuchynka (mikrovlnka, varná kanvica, dvojplatnička)

Dlhodobo ubytovaným hosťom  je k dispozícii práčka. Kľúč je na vyžiadanie na recepcii.

 

Bunka vybavená nadštandardne tzv. apartmán:

Bunku tvoria dve miestnosti na ubytovanie hostí, z ktorých jedna spĺňa podmienky obývacej miestnosti, a súčasťou bunky je  predsieň a zariadenie na osobnú hygienu so samostatným vchodom z predsiene. 

Predsieň je vybavená s vešiakovou stenou, osvetľovacím telesom a kobercom. Obývacia izba je vybavená sedacou súpravou, konferenčným stolíkom a jedálenským stolom so stoličkami, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a chladničkou, anténnym rozvodom TV, televízorom, osvetľovacím telesom a kobercom. Izba (spálňa) je vybavená dvojlôžkom, nočnými stolíkmi skriňami na odkladanie šatstva , anténnym rozvodom TV a na podlahe je koberec. 

 

V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Bezplatné parkovanie pre hostí pri ubytovni.

Ubytovňa je sledovaná kamerovým systém.

Lokalita: Inovecká 7, Trenčín
E-mail: lapunikovad@barmo.sk (vedúci OPU), trencin@barmo.sk (recepcia)
Telefón: +421 32 748 0788 (vedúci OPU), +421 32 748 0710, +421 903 770 829 (recepcia)
Recepcia: nonstop

 

Cenník na vyžiadanie na ubytovni

Naše služby

Ubytovanie

Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany poskytuje v rámci predmetu svojej činnosti okrem správy bytového fondu aj ubytovanie v 4 ubytovacích zariadeniach.

Viac informácii

Služobné byty

Správa a údržba služobných bytov lokalizovaných po celom území SR bytovou agentúrou rezortu ministerstva obrany.

Viac informácii

Predaj a prenájom

Predaj prebytočného majetku štátu v správe BARMO a prenájom dočasne prebytočného a prebytočného majetku štátu v správe BARMO.

Viac informácii

Správa bytov

Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany zabezpečuje správu a údržbu služobných bytov vo vlastníctve SR nachádzajúcich sa v správe BARMO a lokalizovaných po celom území SR

Viac informácii