Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany (BARMO) bola založená v roku 1993. Hlavným predmetom činnosti je správa bytového fondu a prevádzkovanie 4 ubytovacích zariadení s celkovou kapacitou 367 lôžok.

Ubytovne BARMO sa nachádzajú i v atraktívnych lokalitách Slovenska: v Nízkych Tatrách, v blízkosti známych lyžiarskych stredísk: Ski park Malinô Brdo, Donovaly, Ski park Martinské hole,

Ubytovacie zariadenia BARMO sú vybavené štandardnými prvkami spĺňajúcimi kritéria od základnej úrovne až po vyšší štandard.

Vytvorili sme podmienky pre uspokojenie širšej nenáročnej klientely nielen z radov zamestnancov rezortu ministerstva obrany ale i civilných občanov, ktorým v prípade voľnej kapacity, radi poskytneme ubytovanie za podmienky akceptovania platby vopred a prevádzkového poriadku ubytovne.

Pri Šajbách 12, Bratislava

Pri Šajbách 12, Bratislava

Ubytovňa poskytuje ubytovanie v  apartmánoch alebo v  1 - 2  lôžkových izbách v bunkovom systéme s celkovou kapacitou 167 lôžok.

 

Inovecká 7, Trenčín

Inovecká 7, Trenčín

Ubytovňa poskytuje ubytovanie v  apartmánoch alebo 1 - 2  lôžkových izbách v bunkovom systéme s celkovou kapacitou 55 lôžok.

 

Závodská cesta 9, Žilina

Závodská cesta 9, Žilina

Ubytovňa poskytuje ubytovanie  1,2 a 3 lôžkových izbách v bunkovom systéme s celkovou kapacitou 62 lôžok.

Ul. Hrdinov SNP 3, Martin

Ul. Hrdinov SNP 3, Martin

Ubytovňa poskytuje ubytovanie v  1 a 2 lôžkových izbách s celkovou kapacitou 83 lôžok.

 

Naše služby

Ubytovanie

Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany poskytuje v rámci predmetu svojej činnosti okrem správy bytového fondu aj ubytovanie v 4 ubytovacích zariadeniach.

Viac informácii

Služobné byty

Správa a údržba služobných bytov lokalizovaných po celom území SR bytovou agentúrou rezortu ministerstva obrany.

Viac informácii

Predaj a prenájom

Predaj prebytočného majetku štátu v správe BARMO a prenájom dočasne prebytočného a prebytočného majetku štátu v správe BARMO.

Viac informácii

Správa bytov

Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany zabezpečuje správu a údržbu služobných bytov vo vlastníctve SR nachádzajúcich sa v správe BARMO a lokalizovaných po celom území SR

Viac informácii